03 Aralık 2008

Mor Papağan ve Obua Virtiözü

Mor bi papağan ve tüberkilozlu bir obua virtiözü bir araya gelmişler.Aralarında karşı koyamadıkları bir çekim varmış.Bu çekim öyle bir çekimmişki obua bile çalamaz hale gelmiş adamcağız.

Derken günler birbirini kovalamış.Papağan artık eski heyecanı yaşayamadıgını,kendisinden ayrılmak istedigini söylemiş.Eee obua virtiözü bu(!)durur mu?yapıştırmış cevabı ''gerillalar gelirse ve sen o anda yanında mantara benzeyen şekerler taşıyo olursan sakın beni arama!''demiş.Bunun üzerine tartışmayı izleyen çatal ve mum demişlerki ''bizim canımız cansa sizinki patlıcansa hangimiz can gibiyizki?'' O sırada bir lodos almışki ortalığı..ooouuww o ne lodos! Her yer mısırlılarla dolmuş.Obua virtiözü(virtiöz mü virtüöz mü emin diilim şuan) ''bu kadar rezillik yeter! Ben dolmuşçuyla golf oynamaya gidiyorum!Geldigimde kunduzları öperken bulmazsam seni çok kötü bozuşuruz papagan!!'' deyivermiş.

zzrrrr zrrrrr zrrrrrrr!! a-a?! bu telefondan başkası olamaz!Yoksa kim durduk yere zrrlarki? diye iç geçirmiş evin vantilatörü.ve evet haklıymışda çalan telefonmuş.telefonun ucundaki ses''hilmi abi uçaklar 700 mü basar 400 mü basar? ''demiş. Telefonu açan papagan''yanlış numarayı aradınız heralde çünkü bu evde uçakların 1500 den aşagı basmasına ihtimal verebilecek hiç kimse yok!'' demiş.Ve telefonu kapatırken dudaklarını öne doğru götürerek uçak sesi çıkartmayı ihmal etmemiş.Bu hikayenin de sonuna geldiiiiik.. evet.

Hiç yorum yok: